• German - Version
  • English - Version
  • Czech - Version
  • Romanian - Version
  • Hungarian - Version
  • Slovakian - Version

Állásajánlatok

Műszerész - munkatársat keresünk

Műszerész

munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Budakeszi
Telephelyünk:
2092 Budakeszi, Tiefenweg utca 14-16.

A svájci tulajdonú THONAUER cégcsoport teljes körű műszaki megoldásokat kínál, elsősorban az autó-, az elektromos és az elektronikai ipari gyártás területén. Egyedi gépek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó üzletágunkba keresünk új MŰSZERÉSZ munkatársat magyarországi csapatunkba.

Ennek az egyedülálló csapatnak a tagjaként feladatod lesz:

  • Mechanikai szerelés
  • Elektromos szerelés: elektromos szekrény szerelés, huzalozás, kábelezés
  • pneumatikus rendszerek szerelése
  • Műszaki rajz alapján szerelési feladatok
  • Külsős cégeknél történő beüzemelés, javítás
  • Forgácsolási feladatok
  • Alkatrész beszerzés
  • Műhely rendjének fenntartása
  • Műhely eszközeinek, berendezéseinek karbantartása

Elvárásaink:

  • Mechanikai, mechatronikai, vagy elektronikai szakirányú középfokú végzettség
  • Min. 2-3 év gépek mechanikus, elektromos, pneumatikus rendszerének szerelésében szerzett gyakorlat
  • Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kat. jogosítvány
  • Szakmai motiváció
  • Rugalmasság, precizitás, csapatmunka, problémamegoldó képesség
  • Budapest közeli lakóhely

Előnyök:

  • Célgép gyártás területén szerzett gyakorlat
  • Szerszámgépek (marógép, eszterga, köszörű) kezelésében szerzett gyakorlat
  • magasabb szintű számítástechnikai és vezérlés technikai ismeretek (CAD/CAM, PLC)
  • angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • Kellemes és változatos munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások: egyedi megvalósítások, szakmai fejlődési lehetőségek, új technológiai ismeretek
  • Versenyképes fizetés
  • Telefon céges előfizetéssel
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Képzési lehetőségek

Ha átlagon felüli sikerekkel büszkélkedhető vállalathoz akarsz tartozni, és ha valami igazán érdekes munkára vágysz, csatlakozz csapatukhoz. Ez a lehetőség most a tiéd.
Rólunk itt tájékozódhatsz: www.thonauer.com
Jelentkezz, hogy azok közé tartozz, akik mellett igazán sikeressé válhatsz!
Jelentkezés önéletrajzzal erzsebet.gal@thonauer.net email címen.

Termékkatalógus
Top