• German - Version
  • English - Version
  • Czech - Version
  • Romanian - Version
  • Hungarian - Version
  • Slovakian - Version

Állásajánlatok

Villamosmérnök

munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Budakeszi

Telephelyünk: 2092 Budakeszi, Tiefenweg utca 14-16.

A svájci tulajdonú Komax Thonauer cégcsoport teljes körű műszaki megoldásokat kínál, elsősorban az autó-, az elektromos és az elektronikai ipari gyártás területén.

Egyedi gépek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó üzletágunkba keresünk villamosmérnököt.

Feladatok:

  • szoftver fejlesztés ipari gyártóberendezésekhez, egyedi célgépekhez
  • berendezések elektromos tervezése, a kivitelezés nyomon követése, koordinálása
  • műszaki dokumentáció készítése
  • részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén
  • részvétel oktatásokon, megbeszéléseken az anyavállalat telephelyein (Németország, Svájc, Ausztria)

Elvárások

  • Egyetemi, vagy főiskolai végzettség - Villamosmérnök, mérnökinformatika, automatizálási mérnök, mechatronikai mérnök vagy irányítástechnikai mérnök szakirányon
  • Legalább 2-3 év  tapasztalat elektromos tervezés (EPlan)
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • B. kat. jogosítvány
  • Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Előnyök:

  • Beckhoff TwinCAT rendszerben szerzett programozói ismeret
  • Autóiparban / elektronika iparban használt egyedi gépek tervezésében és gyártásában szerzett tapasztalat
  • Projekt menedzsmentben szerzett ismeretek

Rólunk itt tájékozódhat: www.komaxgroup.com

Mi változatos szakmai kihívásokat, kellemes munkakörnyezetet versenyképes fizetést, teljesítmény alapú prémiumot, laptopot, és céges telefont ajánlunk.

Ha szívesen venne részt csapatunk munkájában, akkor ez a munkakör önre vár.
Jelentkezés: az erzsbet.gal@thonauer.com email címen fényképes önéletrajzzal

Termékkatalógus
Anrufen E-Mail Top
Schließen

Callback Service

További egyeztetés céljából örömmel visszahívjuk!